Sekcija Vrijedne ruke

RADIONICA POVODOM DANA ZAHVALNOSTI ZA PLODOVE ZEMLJE 2011.

Autor: Fani Mravičić

Učenici 4.r. su za prodajni sajam povom DANA ZAHVALNOSTI izrađivali držače za olovke. Za izradu su koristili staru ambalažu (limenke i sl.), koje su ukrašavali komadima tkanine, školjkicama, vunom...

MALO MAŠTE, VRIJEDNE RUKE, VELIKA VOLJA I DOBILI SMO KORISTAN UKRAS ZA SVOJ RADNI STOL.

Pogledajte dječje radove klikom na smješka!  smiley

STALCI ZA JAJA

Uoči Uskrsa, mali su zadrugari odlučiti izrađivati stalke za jaja. Stalke su oblikovali od glinamola, a nakon sušenja su ih bojali temperama u šarene, proljetne boje.

JESENJSKE SLIČICE

Naši najmlađi članovi Zadruge ovoga su puta u kombiniranoj tehnici od raznih materijala izrađivali sličice s jesenjskim prizorima. Kao podloga su im poslužili stari, odbačeni cd diskovi. Bilo je tu svega: medvjeda koji se spremaju na zimski san, vjeverica koje skupljaju hranu...

DECOUPAGE TEHNIKA I SJEMENKE

Vrijedne ruke su na ovoj radionici izrađivali zanimljive sličice u decoupage tehnici (lijepljenje salveta) u kombinaciji sa raznim sjemenkama. Povod je bio nadolazeći Dan zahvalnosti za plodove Zemlje.

« Kolovoz 2018 »