preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Tučepi"

Raspored informacija PREDMETNIH UČITELJA za šk.god. 2017./2018. g.

PREDMETNI UČITELJ

DAN U TJEDNU

SMJENA PN

TERMIN

Grozdana Vodanović

(Hrvatski jezik)

SRIJEDA

jutro

9:40-10:25

PETAK

popodne

14:50-15:35

Ivana Volarević

(Likovna kultura)

PETAK

jutro

10:00-10:30

popodne

15:15-15:40

Marin Erceg

(Glazbena kultura)

SRIJEDA

jutro

13:15-13:45

popodne

15:40-16:25

Sanja Nizić

(Matematika)

ČETVRTAK

jutro

8:50-9:30

PONEDJELJAK

popodne

15:40-16:25

Rozana Alfirević

(Pri/Bio/Kem)

PETAK

jutro

09:40-10:25

popodne

15:40-16:25

Emi Raffanelli

(Njemački jezik

6., 7. i 8. r.)

ČETVRTAK

jutro

10:45-11:30

popodne

16:45-17:30

Katarina Ivanković

 (Engleski j. 2. - 7.r.

PETAK

jutro

10:45-11:30

popodne

16:25-17:00

Ljubica Carević

Engleski jezik (8. r.)

ČETVRTAK

jutro

11:35-12:00

popodne

14:00-14:30

Sanja Josipović

(Njemački jezik, 1., 3., 4., 5. r.)

ČETVRTAK

jutro

12:25-13:10

popodne

12:25-13:10

Petra Markotić

(Povijest 5. – 8. r.)

SRIJEDA

jutro

11:35-12:20

PETAK

popodne

15:40-16:25

Josko Grabner

(Tehnička kultura)

PONEDJELJAK

jutro

11:35-12:20

popodne

16:25-16:45

Damir Jukić

(TZK)

UTORAK

jutro

10:25-10:45

popodne

16:25-16:45

Ivan Tomasović

(Geografija)

ČETVRTAK

jutro

9:40-10:25

popodne

15:40-16:25

Ivica Šimić

 (Fizika)

UTORAK

jutro

11:35-12:20

popodne

-

Renata Josipović

(Informatika)

PETAK

jutro

11:35-12:20

popodne

11:35-12:20

Marina Šimić

(Vjeronauk)

SRIJEDA

jutro

09:40-10:25

popodne

16:45-17:30

 
od 2.svibnja 2018. g.

Kalendar
« Svibanj 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Oglasna ploča
Tražilica


Napredno pretraživanje
Traži
Anketa
Koja vam provjera znanja više odgovara?



Korisni linkovi
Arhiva dokumenata
CMS za škole logo
Osnovna škola "Tučepi" / Kraj 17, HR-21325 Tučepi / os-tucepi.skole.hr / ured@os-tucepi.skole.hr
preskoči na navigaciju