Čestitke učenicima - natjecanja iz znanja i vještina

Autor: Snježana Glučina, 26. 2. 2024.

U školskoj godini 2023./2024. učenici naše škole su sudjelovali na niz natjecanja u organizaciji Agencije za odgoj i obrazovanje.

To su bila natjecanja iz slijedećih predmeta: smotra LiDraNo, natjecanje iz matematike, njemačkog jezika, engleskog jezika, kemije, biosigurnosti i biozaštite, povijesti, geografije, likovne kulture, vjeronauka i tjelesne i zdravstvene kulture.

Čestitamo svim učenicima koji su se potrudili i sudjelovali na školskim razinama natjecanja, a posebno čestitamo onima koji su se plasirali na županijske, a neki već i na državnu razinu natjecanja .

Literarni radovi: „Gdje se krije ljepota“ učenice Manuele Šimić, 7. r.  i novinarski rad „Putovanje u Zagreb“  Karle Šestić, 5. r. (uz mentorstvo prof. Grozdane Vodanović) plasirali su se na županijsku smotru LiDraNo 2024.

Jako smo ponosi što su naši učenici još jednom osvojili prvo mjesto na školskoj razini natjecanja iz vjeronauka, ove godine između 47 ekipa osnovnih škola naše nadbiskupije. To su učenici: Marina Bebek, 8. r.,  Laura Bebek, 7. r.;  Petra Brbić, 6. r. i Frano Mravičić, 6. r. uz mentorstvo vjeroučiteljice Marine Šimić.

Također smo izuzetno ponosni na učenika 8. razreda Nikolu Zukana Čovića  (i mentoricu prof. Mariju Jelavić) koji je u “ Kategoriji I“ natjecanja iz njemačkog jezika osvojio 1. mjesto na županijskoj razini natjecanja i tako se plasirao na državno natjecanje iz njemačkog jezika.

Izvrsna je bila i naša učenica 7. r. Lisa Lalić (uz mentorstvo prof. Sanje Nizić) koja je i ove godine postigla izvrsne rezultate na školskoj razini natjecanja iz matematike i plasirala se na županijsku razinu natjecanja.

Ove godine imamo i dvije učenice 7.r. kao predstavnice naše škole na županijskoj razini natjecanja iz povijesti.(uz mentorstvo prof. Ane Družijanić) to su učenice: Lana Visković i Lisa Lalić

Svim učenicima još jednom čestitamo na njihovoj usmjerenosti prema razvoju svojih vještina i stjecanju  novih znanja i želimo im dalje uspjehe na županijskim i državnim razinama natjecanja. Bravo svima!