Autor: Snježana Glučina, 11. 6. 2020.

Dragi učenici, poštovani roditelji, cijenjene kolege učitelji, danas obilježavamo Dan naše škole. Ovogodišnji Dan škole bitno je različit od svih dosadašnjih. Raduje nas da su nam se u školu vratili učenici od 1. do 4. razreda. Lijepo je ponovo čuti i vidjeti smijeh, veselje i igru u školskim prostorima.

Uskoro završavano školsku godinu koja nam je na više načina bila posebna i drugačija.

Epidemija COVIDA-19 zatvorila nas je na par mjeseci u naše domove koji su odjednom postali i dom i škola. Svi smo zajedno (učenici, roditelji i učitelji) bili prisiljeni prilagoditi se novim, nikad doživljenim uvjetima rada. Nadam se da smo svi puno toga naučili. Osim nastavnih sadržaja i novih metoda rada nadam se da smo naučili mnogo o sebi, svojim obiteljima, društvu, prirodi i da ćemo to iskoristiti da oplemenimo sebe i druge oko nas.

Dan škole ove godine obilježavamo izložbom učeničkih radova u školskim prostorima i kvizom o sv. Anti zaštitiniku općine Tučepi i župe za učenike od 1. do 4. razreda

A sve vas posjetitelje naše web stranice pozivamo da na slijedećim poveznicama pogledate maštovite i kreativne radove naših učenika u velikoj mjeri nastalih u vrijeme nastave na daljinu:

1. razred

2. razred – u prilogu ove vijesti možete pronaći i članak u kojem ćete pročitati što su sve naši vrijedni drugaši poklonili svojoj školi i svom mjestu

3. razred

4. razred

izložba likovnih radova učenika od 5. do 8. razreda

U nadi da sve naše učenike u rujnu dočekamo u školskim prostorima svima želimo sretan Dan škole!

Priloženi dokumenti:
POKLON_DRUGASA_SKOLI_I_SVOM_MJESTU_(1).pdf (457.68 KB)