Božićna priredba Bog dolazi

Autor: Renata Josipović, Grozdana Vodanović, 25. 12. 2011.

Božićna priredba Bog dolazi

Kraj prvog polugodišta tučepski osnovci proslavili su božićno – novogodišnjom priredbom Bog dolazi.

Pogledajte fotografije u foto-galeriji!

Učenici 1. razreda (učiteljica T. Đugum) otpjevali su pjesmu Zvončići i pobrali zasluženi pljesak jer su oni najmlađi uvijek  i najdraži. Nakon voditeljske riječi učenica Petre i Lane drugaši (učiteljica M. Bogdanović) su odradili svoju točku Božićno drvce, a poslije njih su došli trećaši (učitelj P. Šarić) s Božićnom čestitkom.

Pod ravnanjem Marina Ercega zbor je otpjevao pet prigodnih pjesma od kojih je zadnja bila Božić dolazi.

Vjeroučiteljica Marina Šimić osmislila je igrokaz Bog dolazi kojega je izvela dramska skupina, a kojim se poslala poruka kako je Bog uvijek kraj nas, samo ga treba prepoznati jer on dolazi u liku potrebitih.

I ova je priredba pokazala što sve djeca mogu, a crkvena dvorana je bila prepuna roditelja i ostalih koji su došli vidjeti što su učitelji sa svojim učenicima pripremili.

Na samom kraju jednosatnog programa uslijedila je čestitka kojom se svima čestitao Božić čime je za učenike započeo zimski odmor.

« Svibanj 2024 »